KONST / Litografier / Färglitografi 12861431
nr 1286 1431
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige, daterad 1970,. Signerad, numrerad 257/360. Motivet: 70x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:44:58
30/10 21:20:56
350 kr
3/11 18:47:40
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe